-8%






Genius USB SoundBar 100 2-004755 бағанасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Genius USB SoundBar 100 бағанасы
Genius USB SoundBar 100 динамигі ҚараЫқшам өлшемдері мен USB қуатымен жұмыс істейтін динамик жүйесі жұмыс кеңістігін үнемдеу маңызды болатын үстелде орынды лайықты түрде алады. Дыбыс деңгейін реттегіштің болуы дыбысты жоғарылату немесе төмендету үшін медиа ойнатқышты басқаруға ауысу үшін жұмыс процесін үзбеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Корпустың магниттік қалқаны динамиктерге жақын орналасқан электронды компоненттерді ықтимал кедергілерден қорғайды.
Қайдан сатып алуға болады Genius USB SoundBar 100 бағанасы? Әрине DeltaComputers.kz – Алматы қаласындағы сенімді жеткізуші, бөлшек және көтерме сауда, тауардың нақты бағасы мен саны, жақсы пікірлер, Genius өндірушісінің 1 жылдық кепілдігі. Қазақстанда, Астанада және барлық өңірлерде жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Genius |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмақ | 0.65 |
| Кіру | 3,5 мм стерео |
| Биіктігі | 6,5 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8518299600 |
| Тауардың коды Kaspi | 100380590 |
| Материал | Пластик |
| Үлгі | USB SoundBar 100 |
| Серия | SoundBar 100 |
| Қарсылық (кедергі) | 4 Ом |
| Құрамы | Пластик |
| Түсі | Қара |
| Жиілігі | 110 Гц-20 КГц |
| Ені | 32 см |
| Штрих-код | 4710268256960 |
- Бағасы: 6 423 ₸


