-4%






Eaton 9E20Ki 2-023058-TOP үздіксіз қуат көзі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Eaton үздіксіз қуат көзі 9E20Ki
EATON 9E20KiОнлайн базалық ИБП
Сенімділік және өнімділік
• Eaton 9E тұрақты түрде электр қуаты мен электрэнергия онлайн-топологияның арқасында шиеленіс пен жиілікті реттейді. қосарлы түрлендіру арқылы.
• Көп сервердің қоректенуін қамтамасыз етеді, қуат коэффициентінің арқасында ұқсас ИБЖ-ның көпшілігі 0,8.
Басқару
• ИБП жағдайы және өлшемдері туралы нақты ақпарат алыңыз (деңгей) жүктеме, батарея зарядының деңгейi, кiру/шығу кернеуi және жиілік) жаңа СК-интерфейсінің көмегімен бір экранда
• деректерді ИБП-мен USB арқылы оңай алмастырыңыз, дәйекті RS232 айлағы немесе қосымша желілік картаның көмегімен желі бойынша (Network-M2).
• Eaton 9E Eaton IPM Editions бағдарламалық жасақтамасымен үйлесімді, барлық негізгі операциялық жүйелерді интеграциялауға мүмкіндік беретін виртуализацияның жетекші ортасы және бұлтты құралдар.
Икемділік
• Ішкі байпас жағдайдағы жұмыстың үздіксіздігін қамтамасыз етеді ішкі ақаулық. Сервистік байпас та қол жетімді иБП-ға қызмет көрсетуді жеңілдету үшін стандартты жиынтық аса маңызды жүйелердің қоректенуін тоқтату.
• Құрастырылған құрылғының көмегімен құрылғыңызды икемдірек қылыңыз кіреберіс (3:1 және 1:1).
• Автономды жұмыс уақытын өз қалауыңызша ұзарту, қосу 4 сыртқы аккумуляторлық модульге дейін (EBM).
Қайдан сатып алу керек Eaton 9E20Ki үздіксіз қуат көзі? Әрине, DeltaComputers.kz-те Алматыдағы сенімді өнім беруші, бөлшек сауда мен көтерме сауда, тауардың нақты құны мен мөлшері жақсы пікірлер, EATON компаниясының 1 жылға кепілдігі. Қазақстанға, Астанаға және барлық өңірлерге жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Eaton |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ачх40 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Салмақ | 176.80 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6 сағ |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 35х70,6х81,55 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 176-276В |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB/RS-232 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | Терминалдық қалып |
| Жинақтау | USB кабелі + RS232 кабелі + пайдаланушы нұсқаулығы + бағдарламалық жасақтама дискісі + секіргіш сым |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Үлгі | 9E20Ki |
| Қуаты (Вт) | 20000ВА/16000Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0.44 |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.eaton.com/at/en-gb/skuPage.9E20KI.html |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Аккумуляторларды орнату | Ішкі |
| Шығыс сигналының нысаны | Таза синусоиды |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 743172067715 |
- Бағасы: 3 755 489 ₸


