-9%






Бағаналар Microlab B19 Қара 2-003418
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Microlab B19 бағандары Қара
Microlab B19 бағандарыШағын қара Microlab B19 динамиктері аудио файлдарды тыңдау үшін пайдалы. Пластмассадан жасалған стильді ықшам динамиктер заманауи компьютердің жанында өте орынды көрінеді - күміс реңктері бар қара түс олардың қызықты пішінін ерекше көрсетеді. Көлемі бойынша жеткілікті қуатты динамиктер дыбысты таза және кедергісіз шығаруға қабілетті. Microlab B19 құрылғылары компьютерден немесе музыка орталығынан дыбысты ойнату үшін өте қолайлы, сонымен бірге олар жұмыс үстелінде өте аз орын алады.
Қайдан сатып алуға болады Microlab B19 бағандары Қара? Әрине DeltaComputers.kz – Алматы қаласындағы сенімді жеткізуші, бөлшек және көтерме сауда, тауарлардың нақты бағасы мен саны, жақсы шолулар, Microlab өндірушісінің 1 жылдық кепілдігі. Қазақстанда, Астанада және барлық өңірлерде жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Microlab |
| Тамақтану | USB |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмақ | 0.62 |
| Кіру | 3,5 мм стерео |
| Шығу қуаты | 5 Вт ТБЖ |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 150х105х98 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8518299600 |
| Тауардың коды Kaspi | 100398501 |
| Үлгі | B19 |
| Сигнал-шу арақатынасы | > 65 дБ |
| Қарсылық (кедергі) | 4 Ом |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Жиілігі | 120 Гц - 20 КГц |
| Штрих-код | 4713469891916 |
- Бағасы: 6 848 ₸


