
ATEN KA7177-AX 2-034792-TOP ККМ-адаптері
ATEN KA7177-AX ККМ-адаптері
KVM адаптері ATEN KA7177-AXKVM адаптері ATEN KA7177-AX
Сипаттамасы
Виртуалды медианы және смарт карталарды (Smart Card/CAC) қолдайтын KA7177-AX - KVM USB/VGA адаптері. Бұл адаптер смарт карталарды қолдау үшін USB қосқышын қосу арқылы KVM қосқышын мақсатты компьютердегі бейне және USB порттарына қосады. Ықшам корпусы мен жеңіл салмағының арқасында ол бейне сапасын жақсарту үшін сигналдың кеңейтілген компенсациясын және кідірістерді түзетуді ұсынатын KVM адаптер кабелінің жаңа буынын білдіреді.
Ерекшеліктері
- Сигналды автоматты түрде өтеу (ASC) - DIP қосқыштарының араласуы қажет емес.
- Пернетақта мен тінтуірді эмуляциялау - сервер KVM порттары ажыратылған немесе ауыстырылған кезде қол жетімді болып қалады.
- Микробағдарламаны өмір бойы жаңарту.
- Бейненің жоғары сапасын қолдау - 1920 × 1200 дейінгі ажыратымдылық (Reduced blanking) *.
- Кіріктірілген ASIC-сенімділік пен үйлесімділікке арналған технология.
- Ықшам дизайн және жеңіл салмақ.
- Виртуалды медианы қолдау.
- Смарт-карталарды/CAC (Smart Card/CAC) қолдау.
* Максималды ажыратымдылық сигналдың берілу қашықтығына байланысты болуы мүмкін.
Сипаттамалары
| Параметр | Мағынасы |
|---|---|
| Байланыс қосқыштары | 1 × RJ-45 (ұя) |
| Компьютерге жалғағыштар | 2 × USB Type A + 1 × HDB-15 (VGA) |
| Жарықдиодты индикаторлар | Желіде - 1 (жасыл), Қуатта - 1 (қызғылт сары) |
| Пайдалану температурасы | 0 … +50 °C |
| Сақтау температурасы | −20 … +60 °C |
| Корпус материалы | Пластик |
| Салмақ | 0,16 кг (0,35 фунт) |
| Өлшемдері (Л × Ш × В) | 9,00 × 4,30 × 2,18 см |
Жинақтау
- 1 × KA7177-AX КВМ адаптер кабелі
- 1 × тірекке орнатуға арналған жинақ
- 1 × тірекке орнату бойынша нұсқаулық
Ескертпе
Жұрнақ -AX(KA7177-AX сияқты) әдетте жаңартылған микробағдарламасы, стильді таңбалары және еуропалық стандарттағы ең жақсы үйлесімділігі бар адаптердің вариациясын білдіреді.
Қайдан сатып алуға болады ATEN KA7177-AX ККМ-адаптері? Әрине DeltaComputers.kz – Алматыдағы сенімді жеткізуші, бөлшек және көтерме сауда, тауардың нақты бағасы мен саны, жақсы пікірлер, Xiaomi өндірушісінің 1 жылдық кепілдігі. Қазақстанда, Астанада және барлық өңірлерде жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмақ | 0.20 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8517620009 |
| Үлгі | KA7177-AX |
| Жай-күй | Жаңа |
| Штрих-код | 4710423777866 |
- Бағасы: 139 769 ₸


