

Ubiquiti POE-24-7W-G-WH 2-033436 PoE адаптері
Ubiquiti POE-24-7W-G-WH PoE адаптері
PoE адаптері, Ubiquiti, POE-24-7W-G-WH, PoEInjector 24V 7W Gigabit (ақ), пассивті PoE инжекторы, 10/100/1000Mbps Ethernet, 100-240V AC, 24V, 7WPOE-24-7W-G-WH гигабиттік PoE инжекторы - Wi-Fi кіру нүктелеріне және Ethernet кабелі арқылы бұралған жұппен деректермен бірге қуат беру технологиясын қолданатын басқа құрылғыларға арналған қуат көзі. Ubiquiti PoE адаптерлері AirMax радио көпірлерін, IP бейнекамераларын және UniFi кіру нүктелерін коммутатордың PoE құрылғысын орнату техникалық мүмкін емес немесе экономикалық тұрғыдан тиімсіз желі сегменттерінде пайдалануға мүмкіндік береді.
POE-24-7W-G-WH гигабиттік PoE инжекторы - Wi-Fi кіру нүктелеріне және Ethernet кабелі арқылы бұралған жұппен деректермен бірге қуат беру технологиясын қолданатын басқа құрылғыларға арналған қуат көзі. Ubiquiti PoE адаптерлері AirMax радио көпірлерін, IP бейнекамераларын және UniFi кіру нүктелерін коммутатордың PoE құрылғысын орнату техникалық мүмкін емес немесе үнемді емес желі сегменттерінде пайдалануға мүмкіндік береді. PoE-IN портымен жабдықталған Ubiquiti маршрутизаторлары мен коммутаторларының кейбір үлгілері де PoE инжекторы арқылы қуат қосылымын қолдайды. POE-24-7W-G-WH қуат көзі жерге тұйықталған кабельмен жабдықталған және шамадан тыс жүктемелерден, кернеудің жоғарылауынан, импульстік разрядтардан қосымша қорғанысты қамтамасыз етеді.
Көшедегі жергілікті желілерге қосылатын жабдықтың істен шығуының негізгі себебі электростатикалық разрядтар (ESD) болып табылады, желілік құрылғылардың істен шығуынан тиімді қорғаныс найзағайдан қорғауды, жерге тұйықталған Ubiquiti PoE адаптерлерін, экрандалған кабельдерді және UISPCable және TOUGHCable қосқыштарын пайдалану болып табылады.
| Техникалық сипаттамалар | |
| Өлшем | 72х45х33 мм |
| Салмақ | 72.1 ж |
| Шығу кернеуі | 0.3А кезінде 24В тұрақты ток |
| Желілік белсенділік индикаторы | Жоқ |
| Гигабиттік желілік интерфейс | Иә |
| Қашықтан қалпына келтіру мүмкіндігі | Иә |
| Қашықтан қалпына келтіру түймесі | Иә |
| Кіріс кернеуінің диапазоны | 50/60Гц жиіліктегі 100-240В айнымалы ток |
| Кірістегі ток | 120В айнымалы токта 0,3А, 240В айнымалы токта 0,2А |
| Іске қосу тогы | шыңы <40А кезінде 120В AC, шыңы <70А кезінде 230В AC |
| Тиімділік | 0.8 |
| Шығу кезіндегі пульсация | Ең көбі 1% |
| Ауыстыру жиілігі | 65 КГц |
| Шығу кернеуі бойынша тұрақсыздық | ? 3% |
| Шығу кернеуінің қателігі | ? 5% |
| Екі жұппен тамақтандыру | байланыстар 4, 5 (+) және байланыстар 7, 8 (-) |
| Төрт жұптан тамақтандыру | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | 0-ден 40° C-қа дейін |
| Сақтау температурасы | -30-дан 70°C-қа дейін |
| Жұмыс ылғалдылығы | конденсатсыз 35-тен 95% -ға дейін |
| Желілік кабель қосқышы | IEC-320 C6 |
| Деректер порттары/POE | RJ45, экрандалған |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Дифференциалды және қалыпты режим |
| Кернеудің жоғарылауынан қорғау | 11В деректер, 60В қуат |
| Токтың максималды импульсі | 1500А (8/20 ?s) тамақтандыру |
| Ең жоғары импульстік ток | 36А (10/1000 ?s) деректер |
| Шунттаушы конденсатор | <5 қҚ деректері |
| Жауап беру уақыты | <1 нс |
| Сертификаттау | CE, FCC, IC, UL |
Қайдан сатып алуға болады Ubiquiti POE-24-7W-G-WH PoE адаптері? Әрине DeltaComputers.kz – Алматы қаласындағы сенімді жеткізуші, бөлшек және көтерме сауда, тауарлардың нақты бағасы мен саны, жақсы шолулар, IQ өндірушісінің 1 жылдық кепілдігі. Қазақстанда, Астанада және барлық өңірлерде жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IQ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмақ | 0.25 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Үлгі | POE-24-7W-G-WH |
| Жай-күй | Жаңа |
| Штрих-код | 0817882025140 |
- Бағасы: 4 840 ₸


