


Ubiquiti UDM-Pro-Max 2-033481-TOP желілік маршрутизаторы
Ubiquiti UDM-Pro-Max желілік маршрутизаторы
Желілік маршрутизатор, Ubiquiti, UDM-Pro-Max, Dream Machine Pro Max, LAN: 8 GbE RJ45 порты, 1 10G SFP+ порты, WAN: 1 2.5 GbE RJ45 порты, 1 10G SFP+ порты, Кірістірілген айнымалы ток 100-240V, 100W; тұрақты токтың резервтік көшірмесін қолдау, 60 Вт, тірекЖылы Dream Machine Pro Maxкорпоративтік желілерге арналған қуатты шлюзге бірқатар түбегейлі жақсартулар қосылды:
- басқарылатын UniFi құрылғыларының саны 2 есеге артты және 200-ден асуы мүмкін;
- енді оларға бір уақытта қосылған клиенттер саны 2000-нан асуы мүмкін;
- қолтаңбалық анықтау әдісімен енудің алдын алу мүмкіндігі қосылған шлюздің өткізу қабілеттілігі 5 Гбит/с немесе одан да көпке дейін жаңартылды;
- жоғары өнімділік талаптарын қанағаттандыру үшін орталық процессордың тактілік жиілігі 2 гГц-ке дейін, ал DDR4 жедел жады 8 ГБ-қа дейін, eMMc жады 32 ГБ-қа дейін ұлғайтылды;
- Сыртқы желіге Ethernet қосылымы 2,5 Гбит/с өткізу қабілеттілігін алды. 10 Гбит/с жылдамдықтағы SFP+ портына маңызды қосымша резервтелген жағдайда жұмысты жоғары жылдамдықта жалғастыруға мүмкіндік береді;
- аналық платада қазірдің өзінде 128 ГБ жоғары жылдамдықты SSD жады бар. Бейнетіркеулерді жазуды тікелей қораптан бастауға болады. Байқап көріңіз және көбірек жад қажет болса, 3,5 дюймдік немесе 2,5 дюймдік HDD дискілерін кеңейту себеттеріне орнатыңыз;
- енді RAID массивінде жоғары жылдамдық пен сенімділік үшін шлюзге екі HDD орнатуға болады.
Dream Machine Pro Max кең ауқымды интранеттің ортасында орнату үшін толық шешімді ұсынады. Шлюзде барлық қосымшалар қолжетімді UniFiгетерогенді құрылғыларды басқару үшін. Ал SD-WAN тұжырымдамасы кәсіпорынның ғаламдық желісін оңтайландыруға және оны ұстауға кететін шығындарды азайтуға мүмкіндік береді.
Шлюз сыртқы желіге 2,5 Гбит/с жылдамдықпен 1 Ethernet порты және 10 Гбит/с дейін 1 SFP+ порты арқылы қосыла алады. WAN қосылымы UniFi кіру нүктелері үшін резервтеуді және жүктемені теңестіруді қолдайды. QoS ережелері қолданба, домен және ел негізінде орнатылуы мүмкін. Интернетті қосымша брондауды LTE-модем арқылы ұйымдастыруға болады UniFi LTE Backupнемесе UniFi LTE Backup Pro(бөлек сатып алынады).
Толық аудиті бар брандмауэр қолданбаға негізделген ережелерді қамтуы мүмкін. Мазмұн, домен, ел, жарнама бойынша сүзгілер бар. Қолтаңбаны анықтау әдісімен кіруді болдырмау мүмкіндігі қосылған кезде шлюздің өткізу қабілеті 5 Гбит/с-тан асуы мүмкін. Трафикті виртуалды желілер мен ішкі желілер арқылы сегменттеуге қолдау көрсетіледі.
Бағдарламалық құралмен анықталған WAN контроллері лицензияны қажет етпейді және саясаттарды синхрондай алады және жаһандық интранеттегі трафикке басымдық бере алады. WireGuard VPN сервері, L2TP және OpenVPN және OpenVPN клиенті, VPN маршрутизациясы, саясатқа негізделген WAN қатынасы, теңшелетін DHCP сервері және DHCP релесі, IPv6 мекенжайлары бар ISP қосылымын қолдау бар.
Коммутатор бөлігінде Dream Machine Pro Max құрылғысында 8 гигабиттік порт және 10 Гбит/с дейінгі талшықты-оптикалық модульдерге арналған 1 SFP+ ұясы бар.
Шлюзге қуат айнымалы ток желісінен қуаты 100 Вт кіріктірілген қуат көзімен беріледі. Максималды тұтыну - 60 Вт. Қуатты резервтеуді UniFi арқылы қамтамасыз етуге болады USP-RPS(бөлек сатып алынады) кірістірілген USP RPS интерфейсі арқылы.
Бейнебақылау камералары, есік құлпын оқу құрылғылары, электр зарядтау станциялары сияқты кіруді анықтау және алдын алу құрылғыларын Dream Machine Pro Max құрылғысына қосуға болады. Бейнежазба үшін 2 себетке 2,5 немесе 3,5 дюймдік қатты дискілерді салуға болады. Дискілер RAID массивіне біріктіріледі.
Гетерогенді деректерді өңдеуге қойылатын жоғары аппараттық талаптарды 2 гГц жиілікте 4 Cortex-A57 ядросы, 8 ГБ DDR4 жедел жады, eMMc чиптерінде 32 ГБ жады және аналық платада орнатылған SSD дискісінде 128 ГБ жады бар орталық ARM процессоры қолдайды.
Басқару интерфейсі берілетін желіден, сондай-ақ мобильді қосымшадағы Bluetooth арқылы қол жетімді.
Dream Machine Pro Max құрылғысының беткі тақтасында ағымдағы бақылау және ақауларды жылдам жою үшін шағын сенсорлық экран орнатылған.
Порт индикаторлары қосылымды және белсенділікті көрсетеді. HDD индикаторы белсенділік пен қатені көрсетеді. Резервтік қуат көрсеткіші бар.
| Техникалық сипаттамалар | |
|---|---|
| Өлшемдері | 442.4x43.7x285.6 мм (17.4x1.7x11.2 дюйм) |
| Салмақ | 4.7 кг (10.4 фунт) |
| Корпус материалы | Алюминий CNC, болат SGCC |
| Бекіту материалы | SGCC болаты |
| Аппараттық сипаттамалар | |
| Орталық Есептеуіш Бөлім | Төрт ядролы ARM Cortex-A57 2.0 гГц жиілікте |
| Жедел жад | 8 ГБ DDR4 |
| Кіріктірілген қойма | 32 ГБ eMMc Біріктірілген 128 ГБ SSD |
| Басқару интерфейсі | Ethernet |
| Желілік интерфейс | LAN: (8) GbE RJ45 порттарының (1) 10G SFP+ порты WAN: (1) порт 2.5 GbE RJ45 (1) 10G SFP+ порты |
| IDS/IPS өткізу қабілеттілігі | 5 Гбит/с* *iPerf3 көмегімен өлшенген. |
| Тамақтандыру әдісі | (1) Әмбебап айнымалы ток кірісі, 100-240В айнымалы ток, 2А Макс., 50/60 Гц (1) USP-RPS тұрақты ток кірісі, 12В тұрақты ток, 4.6А |
| Қуат көзі | Айнымалы/тұрақты ток, кіріктірілген, 100 Вт |
| Жұмыс кернеуінің диапазоны | Айнымалы токта 100-240 |
| Максималды қуат тұтыну | 60 Вт |
| Электростатикалық разрядтардан және импульстік кедергілерден қорғау | Ауа: ± 15кВ, байланыс: ± 8кВ |
| LCM дисплейі | (1) сенсорлық экран 1.3" |
| Түйме | Зауыттық параметрлерді қалпына келтіру |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -10° -40° C (14° -104° F) дейін |
| Қоршаған ортаның салыстырмалы ылғалдылығы | 5 95% -ға дейін, конденсациясыз |
| Сертификаттау | CE, FCC, IC |
| Шлюздің ерекшеліктері | |
| Өнімділік | Жүктемені автоматты түрде ауыстыру және теңгерімдеу арқылы WAN резервтеу UniFi кіру нүктелері бар WIfi QoS Қосымшаларға, домендерге және елдерге негізделген QoS Қолданбаларды және құрылғы түрлерін анықтау LTE-қоры бар Интернеттің қосымша резервтік көшірмесі Интернет сапасы мен ақаулары туралы есептер |
| Келесі ұрпақтың қауіпсіздігі | Қолданбаға бағытталған брандмауэр ережелері IPS/IDS қолтаңбалары негізінде қауіптерді анықтау Мазмұнды, елдерді, домендерді және жарнамаларды сүзу Трафикті VLAN/ішкі желілер негізінде сегменттеу Брандмауэрдің толық күйлері |
| Жетілдірілген желілік мүмкіндіктер | Тегін лицензияланған SD-WAN WireGuard, L2TP және OpenVPN серверлері OpenVPN клиенті OpenVPN және IPSec сайттары арасындағы VPN туннельдері Бір рет басылатын телепорт және VPN сәйкестендіру Саясаттар негізінде WAN және VPN маршруттау DHCP релесі Бапталған DHCP-сервер IGMP прокси-сервері Интернет қызметтерін жеткізушінің IPv6 қолдауы |
| Жарық диодтары | |
| Ethernet | Жасыл: байланыс/белсенділік |
| SFP+ | Жасыл: байланыс/белсенділік |
| HDD | Ақ: дискінің белсенділігі Кәріптас: диск қатесі |
| RPS | Көк: дайындық |
Қайдан сатып алуға болады Ubiquiti UDM-Pro-Max желілік маршрутизаторы? Әрине DeltaComputers.kz – Алматы қаласындағы сенімді жеткізуші, бөлшек және көтерме сауда, тауарлардың нақты бағасы мен саны, жақсы шолулар, IQ өндірушісінің 1 жылдық кепілдігі. Қазақстанда, Астанада және барлық өңірлерде жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IQ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмақ | 6.64 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8517620009 |
| Үлгі | UDM-Pro-Max |
| Көлем | 0.03 |
| Штрих-код | 810084693247 |
- Бағасы: 440 109 ₸


