-8%






Бағаналар Microlab B55(13) Қара 2-002285
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бағаналар Microlab B55(13) Қара
Microlab B55 бағандары(13)Microlab B-55 стерео жүйесі белсенді адамдарға, ұтқырлыққа мән беретіндерге арналған. Ықшам өлшемі мен жиналмалы аяқтары динамиктерді ноутбукпен бірге сөмкеге салуға мүмкіндік береді. Жүйені жолда өзіңізбен бірге алып жүруге болады, себебі оның қуаты USB шығысы арқылы қамтамасыз етіледі. Колонкалардың салмағы - барлығы 500 грамм. Кең жиілік диапазоны әртүрлі музыкалық стильдерді тыңдауға және сүйікті жазбаларыңыздан ләззат алуға мүмкіндік береді. Шағын өлшемге қарамастан, модельде дыбыс деңгейі жеткілікті. Жүйені басқару өте ыңғайлы, өйткені дыбыс деңгейін басқару элементтері алдыңғы панельде орналасқан.
Қайдан сатып алуға болады Бағаналар Microlab B55(13) Қара? Әрине DeltaComputers.kz – Алматы қаласындағы сенімді жеткізуші, бөлшек және көтерме сауда, тауарлардың нақты бағасы мен саны, жақсы шолулар, Microlab өндірушісінің 1 жылдық кепілдігі. Қазақстанда, Астанада және барлық өңірлерде жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Microlab |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмақ | 0.62 |
| Кіру | 3,5 мм стерео |
| Шығу | 3,5 мм стерео |
| Шығу қуаты | 4 Вт ТБЖ |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 66х150х74 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жиілік диапазоны | 80Гц - 18кГц |
| Интерфейстер | 3,5 мм (шағын ұяшық) |
| СЭҚ ТН коды | 8518299600 |
| Тауардың коды Kaspi | 102264287 |
| Үлгі | B55(13) |
| Қашықтан басқару пульті | Жоқ |
| Сигнал-шу арақатынасы | 75 дБ |
| Акустикалық жүйенің жиынтық қуаты RMS | 4 Вт |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6945198853707 |
- Бағасы: 6 175 ₸


