


PoE адаптер Ubiquiti POE-54V-80W 2-033439
PoE Ubiquiti адаптері POE-54V-80W
PoE адаптер, Ubiquiti, POE-54V-80W, EdgePoint PoE Injector 54VDC 80W, passive PoE инжекторы 1??10/100 Mbps Ethernet, 100-240?V AC 54В, 80WЖабдықталатын құрылғыларға арналған қоректендіру блогы PoE технологиясы (Power over Ethernet, е. екі жұп бойынша). Келеді edgePoint R8 және EdgePoint S16 үшін, олар өз кезегінде қоректенеді airFiber және airMAX қоса алғанда, Ubiquiti барлық құрылғылары.
Жиынтыққа бекіту пластинасы кіреді, ол құрастыруға мүмкіндік береді Тамақтану блогы кез келген қалаған жерінде дерлік. Алдыңғы панельде құрылғы ретінде шығып тұратын жарық диодты бар тамақтану индикаторы.
Адаптер қорғанысты қамтамасыз ететін бірқатар функцияларға ие PoE-құрылғылары:
- Жоғары кернеуден қорғау
- Артық полюсовкадан қорғау
- Жүктемедегі ең жоғары токты шектеу
- Ток импульстерін тегістеу
- Жерге тұйықталатын қосылым өткізгіші бар AC-кабель
Электростатикалық разряд – бұл көшедегі ақаулардың негізгі себебі құрылғылар. Сіз құрылғыларды мүмкін боларлықтан тиімді қорғай аласыз жерге тұйықталған PoE-адаптерлерді пайдаланып, зақымданған жерлері, UISP Cable и TOUGHCable Connectors.
| Техникалық сипаттамалары | |
| Өлшемі | 123x65x34 мм |
| Салмағы | 299 г |
| Шығу кернеуі | 54 В DC @ 1,5 А |
| LAN белсенділік индикаторы | Жоқ |
| Гигабитті LAN-порт | Иә |
| Қашықтықтан шығару мүмкіндігі | Жоқ |
| Төгінді батырмасы | Жоқ |
| Кіріс кернеуі | 100-240 В AC @50/60 Гц |
| Кіріс тогы | 0,8 A @ 120 В AC 0,4 A @ 240 В AC |
| Іске қосу тоғы | шыңдағы < 80 A @ 120 В AC @ 230 В AC шыңында < 120 A |
| Тиімділік | 87%-дан астам |
| Шығардағы импульсация | 1%-дан артық емес |
| ШИМ жиілігі | 100 кГц ең жоғары |
| Желі бойынша тұрақсыздық | | 1 % |
| Жүктеме бойынша тұрақсыздық | | 3 % |
| 2 жұптан тамақтану | Қолдамайды |
| 4 жұп бойынша тамақтану | Пиндер: 1, 2, 4, 5 (+); 3, 6, 7, 8 (-) |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | 0.. +40 °C |
| Қоршаған ортаны сақтау температурасы | -30.. +70 °C |
| Қоршаған ортаның ылғалдылығы жұмысшы | 35., 95% конденсатсыз |
| AC-коннектор | IEC-320 C6 |
| Кіру ажыратылымы/PoE | RJ45 (экрандалған) |
| Асқын кернеуден қорғау | Дифференциалдық және жалпы режим |
| Қысқыштарды қорғау | 11 Деректерге, 60 Тамақтануға |
| Ең жоғары импульстік ток | 1500 А (8/20 мкс) тамақтану 36 A (10/1000 мкс) деректер |
| Шунттаушы сыйымдылық | < 5 ПФ деректері |
| Пікір уақыты | < 1 нс |
| Сәйкестік | IEC 60950-1:2005+A1 UL60950-1 EN55022:2010, EN55024:2010 FCC B сыныбы |
| Жерге тұйықталған AC кабелі | Ерекшелігі: |
Қайдан сатып алу керек PoE адаптер Ubiquiti POE-54V-80W? Әрине, DeltaComputers.kz-те Алматыдағы сенімді өнім беруші, бөлшек сауда мен көтерме сауда, тауардың нақты құны мен мөлшері жақсы пікірлер, 1 жылға IQ өндірушісінің кепілдігі. Қазақстанға, Астанаға және барлық өңірлерге жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IQ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмақ | 0.51 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Үлгі | POE-54V-80W |
| Жай-күй | Жаңа |
| Штрих-код | 810354024597 |
- Бағасы: 20 509 ₸


