


Ubiquiti ER-8-XG 2-033478 маршрутизаторы-TOP
Ubiquiti ER-8-XG маршрутизаторы
Маршрутизатор, Ubiquiti, ER-8-XG, EdgeRouter 8 XG, 8 SFP+ порттары, 1 Gigabit RJ45, 1 RJ45 консолі (сериялық), ТірекНегізгі сипаттамалары
- 80 Гбит/с дейін жоғары өткізу қабілеттілігі
- Қуатты есептеу бөлігі
- Бірегей қуат жүйесі
EdgeRouter Infinityол талшықты-оптикалық кабельдер арқылы трафикті айырбастауға арналған орталық хаб ретінде жасалған, сондықтан оның желілік интерфейсі негізінен ұяшықтардан тұрады SFP+ модульдер. 8 оптикалық қосқыштан басқа, бір RJ24 басқару және бір гигабиттік Ethernet порты бар. Интерфейстердің әрқайсысының жеке жарықдиодты индикаторы бар, оның көмегімен порттардың күйін жылдам бағалауға болады.
Қарастырылып отырған маршрутизатор моделі орталық түйін құрылғысы ретінде орналастырылғандықтан, дизайнерлер ақауларға жоғары төзімділікті қамтамасыз етті. Барлық келіп түскен деректердің уақтылы өңделуіне және операциялық жүйенің қалыпты жұмыс істеуіне 1,8 гГц тактілік жиілігі бар 16 ядролы процессордан және 16 ГБ жедел жадыдан тұратын аппараттық құрал жауап береді. EdgeRouter Infinity жалпы өткізу қабілеттілігі 80 Гбит/с ескере отырып, бұл есептеу ресурсы трафиктің ең жоғары жүктемесі кезінде де желінің тұрақты жұмысын қамтамасыз етуге жеткілікті.
Сонымен қатар, құрылғыны кенеттен тоқтан ажыратудан қорғау үшін дизайнерлер екі алынбалы ыстық қосылатын қуат көзін қамтамасыз етті. Әдепкі бойынша, айнымалы ток қуат көздері қосылады, бірақ тұрақты токпен жұмыс істейтін модельдерді бөлек сатып алуға болады. Осылайша, екінші желіден немесе батареядан резервтік қуат желісін жасауға болады, осылайша шамдар төтенше жағдайда сөнген кезде маршрутизатордың жұмысын қамтамасыз етеді.
EdgeRouter Infinityфирмалық операциялық жүйенің басқаруымен жұмыс істейді EdgeOS, оның графикалық интерфейсі құрылғының барлық параметрлері мен параметрлеріне оңай және ыңғайлы қол жеткізуді қамтамасыз етеді.
| Орталық Есептеуіш Бөлім | MIPS64 16 Ядролық 1.8 гГц |
| Жедел жад | 16 GB DDR4 |
| Ішкі жад | 8 MB NOR Flash 4 GB eMMC NAND Flash |
| Интерфейстер | Консоль: (1) RJ45 Serial Port Деректер: (8) SFP+ Ports (1) RJ45 Gigabit Ethernet Port |
| Макс. тұтынылатын қуат | 100 Вт |
| Кіріс кернеуі | (2) Hotswappable AC/DC PSU |
| Тамақтану тәсілі | 110 - 240VAC |
| Сәйкестік сертификаты | CE, FCC, IC |
| Тірекке монтаждау | Иә |
| Жұмыс ылғалдылығы | 5 - 95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасы | -10°C-тан 45°C-қа дейін |
| Өлшемдері | 442,4х285,6х43,7 мм |
| Салмақ | 4.950 кг |
Қайдан сатып алуға болады Ubiquiti ER-8-XG маршрутизаторы? Әрине DeltaComputers.kz – Алматы қаласындағы сенімді жеткізуші, бөлшек және көтерме сауда, тауарлардың нақты бағасы мен саны, жақсы шолулар, IQ өндірушісінің 1 жылдық кепілдігі. Қазақстанда, Астанада және барлық өңірлерде жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IQ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмақ | 7.30 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8517620009 |
| Үлгі | ER-8-XG |
| Көлем | 0.03 |
| Штрих-код | 0810354026614 |
- Бағасы: 1 125 759 ₸


