


Найзағайдан қорғау Ubiquiti ETH-SP-G2 (48 в) 2-033464
Ubiquiti ETH-SP-G2 найзағайдан қорғау (48 в)
Найзағайдан қорғау, Ubiquiti, ETH-SP-G2, Ethernet Surge Protector, Найзағайдан қорғау, RJ45 Female Connectors
Негізгі сипаттамалары
- Қымбат емес қорғаныс және жылдам орнату
- Ethernet сыртқы құрылғыларын қорғайды
ETH-SP (Ethernet Surge Protector)порттардың зақымдалуын болдырмауға арналған найзағайдан қорғайтын меншікті қорғаныс болып табылады Ethernet. Бұл модель қосқышты кернеудің төмендеуінен немесе статикалық разрядтардан қорғайды. ETH-SPдейін өткізу қабілеті бар Ethernet порттарының жұбы бар 1000 Мбит/сек.IEEE 802.3af стандартына қолдау көрсетіледі. ESD шабуылдары мен шамадан тыс жүктемелердің зақымдануы сіңіп, жерге қауіпсіз түрде төгіледі. Найзағайдан қорғау ETH-SPнайзағай жүктемесіне дейін төтеп бере алады 1 шаршы/мс.
Қосылым қорғаныс клиентіне мүмкіндігінше жақын желілік үзілісте жүзеге асырылады.
| Қолдану: | Сыртқы |
| Орнату тәсілі: | Корпустың сыртында |
| Жұмыс кезіндегі ылғалдылық: | 10%~90% конденсациясыз |
| Өлшемдері: | 91x61x32.5 mm |
| Салмақ: | 80 g |
| Интерфейстер: | (2) RJ45 Female Connectors |
| ESD/EMP қорғау: | 100 В/с-тан 1 кВ/мкс-қа дейінгі асқын кернеулерге жауап беретін сіңіргіш өтпелі ток |
| Тұрақты токтың ұшқын қауіпсіздігінің кернеуі: | 90V @ 100V/s |
| Максималды импульстік ұшқын кернеуі: | 700V @ 1kV/µs |
| Разряд тогы: | 10kA+ |
| Оқшаулаудың максималды кедергісі: | 1G ohm @ 50V |
| Максималды сыйымдылық: | 1 мГц жиілікте 1,0 пФ |
| Деректерді беру желісін қорғау: | RJ45 10/100/1000 Ethernet |
| Қосымша: | IEEE 802.3af PoE қолдау |
| Соққылы және дірілді сертификаттау: | ETSI300-019-1.4 Standard |
| Жұмыс температурасы: | -30 to 65° C |
Қайдан сатып алуға болады Ubiquiti ETH-SP-G2 найзағайдан қорғау (48 в)? Әрине DeltaComputers.kz – Алматы қаласындағы сенімді жеткізуші, бөлшек және көтерме сауда, тауарлардың нақты бағасы мен саны, жақсы шолулар, IQ өндірушісінің 1 жылдық кепілдігі. Қазақстанда, Астанада және барлық өңірлерде жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IQ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмақ | 0.12 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8535400000 |
| Үлгі | ETH-SP-G2 |
| Жай-күй | Жаңа |
| Штрих-код | 0817882023900 |
- Бағасы: 9 540 ₸


