


Jonsbo CR-1000 EVO(ARGB) Black 2-015496 процессорына арналған салқындатқыш
Jonsbo CR-1000 EVO(ARGB) Black процессорына арналған салқындатқыш
Jonsbo CR-1000 EVO(ARGB) Black процессорына арналған салқындатқыш
Jonsbo CR-1000 EVO ARGB Black- бұл процессорды тиімді салқындатуды қамтамасыз ететін және құрылымды жарқын жарық әсерлерімен безендіретін қуатты және стильді мақсатты RGB салқындатқышы. Ол процессорлармен де үйлесімді Intel(LGA 1200/115X/1700), сондай-ақ AMD(AM4), бұл оны заманауи ойын және жұмыс жүйелері үшін әмбебап шешімге айналдырады.
- Қолдау көрсетілетін розеткалар: Intel LGA 1200/115X/1700, AMD AM4
- Максималды TDP: 220W - өнімділігі жоғары процессорларды салқындатуды қолдайды
- Желдеткіштің өлшемі: 120 мм бастап жылдамдық диапазонымен 600-ден 1500 айн/мин дейін
- Ауа ағыны: 28.12-ден 69.46 CFM-ге дейін - кез келген жүктеме кезінде жылуды тиімді тарату үшін
- Шу деңгейі: 22-ден 32 дБ(А) дейін - жоғары жүктеме кезінде де тыныш жұмыс істейді
- Жарықтандыру: Атаулы ARGB-жарықтандыру(3-pin), ол сіздің компьютеріңізге стиль мен даралық қосады
- Қосқыштар: Желдеткіш жылдамдығын басқаруға арналған 4 істікшелі PWM және жарықтандыруға арналған 3 істікшелі ARGB
- Өлшемдері: 120 × 71 × 154 мм - көптеген корпустарға оңай біріктірілетін ықшам және қуатты салқындатқыш
- Түсі: Қара - кез келген құрастыруға арналған талғампаз және заманауи шешім
Jonsbo CR-1000 EVO ARGB Black- бұл жоғары өнімді салқындату, стильді дизайн және жарқын ARGB жарықтандыруының үйлесімін іздейтіндер үшін тамаша салқындатқыш. Өнімділікке де, сыртқы түріне де мән беретін ойыншылар мен энтузиастар үшін қолайлы.
Қайдан сатып алуға болады Jonsbo CR-1000 EVO(ARGB) Black процессорына арналған салқындатқыш? Әрине DeltaComputers.kz – Алматы қаласындағы сенімді жеткізуші, бөлшек және көтерме сауда, тауардың нақты бағасы мен саны, жақсы пікірлер, Jonsbo өндірушісінің 1 жылдық кепілдігі. Қазақстанда, Астанада және барлық өңірлерде жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JONSBO |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Жағдайы | Жаңа |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 220W |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмақ | 0.76 |
| Ауа ағыны | 59,46 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 154 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 120х71х154мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| Қосымша ақпарат | Төрт 6 мм мыс жылу құбыры |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Үлгі | CR-1000 EVO(ARGB) Black |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Айналу жылдамдығы | 600 - 1500 айн/мин |
| Розетка | 1700/1200/115х/АМ5/АМ4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.jonsbo.com/en/products/CR1000EVOARGBBlack.html |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 3 pin ARGB |
| Шу деңгейі | 32 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6970620552873 |
- Бағасы: 13 229 ₸


