


Антенна Ubiquiti AMO-5G13 2-031911-TOP
Ubiquiti AMO-5G13 антеннасы
Антенна, Ubiquiti, AMO-5G13, AirMax Omni 5G-13, 13 dBi, 360 °, Көп бағытты, 2х2 МИМО, 5 гГцAMO-5G13- бұл дөңгелек сәулелену үлгісі, 2×2 MIMO және Rocket сериялы радиолармен үздіксіз біріктіру үшін қос поляризациясы бар магистральдық антенна.
Антеннаның сипаттамалары:
- жұмыс диапазоны - 5,45-5,85 гГц;
- күшейту - 13 дБи;
- поляризация - қос сызықты;
- бағыттылық сызбасы - 360°;
- тік жазықтықтағы сәулелену үлгісінің бұрыштық ені - 7°;
- тік жазықтықтағы осьтік еңіс - 2° төмен;
- желдің рұқсат етілген жүктемесі - 84,52 Н, желдің жылдамдығы 200 км/сағ.
Төменде PtMP топологиясын қолдана отырып, антеннаны желіде қолдану мысалы келтірілген.

AirMax Omni антеннасының Rocket радиосымен үйлесуі AirMax технологиясының қуаты мен өнімділігімен жан-жақты қамтуды қамтамасыз етеді.
Антенналар желісінде airMAX Omniалғаш рет меншікті патенттелген дөңгелек сәулелік үлгінің қос поляризациялық конструкциясы қолданылды.
AirMax 5 Omni WIfi желісін көру сызығы (LoS қолданбалары) және одан тыс (NLoS қолданбалары) арқылы тасымалдау үшін жарамды.
AirMax 5 Omni сыртта орналастыруға жарамды берік корпуста келеді және базалық станцияны құралсыз бекітуге арналған кіріктірілген платформамен жабдықталған airMAX Rocket. Жұп діңгекке толық бекіткішпен орнатылады.
AirMax 5 Omni антеннасы AirMax Rocket радиосымен бірге дөңгелек үлгідегі базалық станция ретінде пайдалану үшін тамаша жұпты құрайды.
| Салмақ | 0,82 кг |
| Өлшемдері | 158х98х834 мм |
| Желге дейін төзімділік | 75 м/с |
| Деректерді беру технологиясы | 2х2 MIMO PtMP |
| Жиілік диапазоны | 5,45-5,85 гГц |
| Күшейту коэффициенті | 13 дБи |
| Қосқыш | 2x RP-SMA female (жиынтықта RP-sma male <-> RP-SMA male 2 кабельдік тораптары бар) |
| Жұмыс жиілігі | 5 гГц |
| MIMO-ны қолдау | 2x2 |
| Мүйіз құрылымы | Жоқ |
| Поляризация | Қос сызықты (С+Г) |
| Салмақ | 0.82 кг |
| Көлденең жазықтықтағы сәулелену бұрышы | 360 ° |
| Тік жазықтықтағы сәулелену бұрышы | 12 ° |
| КӘЖ | 1.5 |
| Максималды кіріс қуаты | 50 Вт |
| Кіріс кедергісі | - |
| Жұмыс температурасы (кімнен) | -30 С |
| Жұмыс температурасы (дейін) | +50 С |
Қайдан сатып алуға болады Ubiquiti AMO-5G13 антеннасы? Әрине DeltaComputers.kz – Алматы қаласындағы сенімді жеткізуші, бөлшек және көтерме сауда, тауарлардың нақты бағасы мен саны, жақсы шолулар, IQ өндірушісінің 1 жылдық кепілдігі. Қазақстанда, Астанада және барлық өңірлерде жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IQ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмақ | 1.78 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8517711900 |
| Үлгі | AMO-5G13 |
| Көлем | 0.01 |
| Жай-күй | Жаңа |
| Штрих-код | 0810354020995 |
- Бағасы: 111 639 ₸


