-7%






Қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкаф SHIP VA5409.01.100 9U 540*450*460 мм 2-007031
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкаф SHIP VA5409.01.100 9U 540*450*460 мм
Қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкаф SHIP VA5409.01.100VA сериялы екі секциялы шкафтар телекоммуникациялық жабдықты орнатуға арналған. Жоғары дәлдіктегі технология бойынша жүк көтергіш профильдің қалыңдығы 1,5 мм және қалған құрамдас бөліктері 1,0 мм жоғары сапалы суықтай илектелген болат қаңылтырдан жасалған. Олардың бетін алдын ала фосфаттау арқылы жоғары сапалы ұнтақ жабыны бар. Салмағы 30 кг-ға дейінгі жабдықты орнатуға мүмкіндік беретін еденді орнату мүмкіндігі бар беріктігі жоғары шкафтардың конструкциясы.
Корпустың астыңғы, үстіңгі және артқы жағынан кабельді енгізу.
Белсенді салқындатуды орнатуға арналған саңылаулар қарастырылған (120 мм екі желдеткіш үшін);
Алдыңғы есіктің 180 градусқа бұрылу бұрышы;
Бөлшектелген түрде 5 қабатты гофрокартоннан жасалған қорапта жеткізіледі;
Бұл жабдық халықаралық стандарттар бойынша сапаға қойылатын жоғары талаптарға сәйкес келеді:
ANSI/EIA RS-310-D, IEC60297-2, DIN41494;PART1, DIN41494;PART7.
Қайдан сатып алуға болады Қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкаф SHIP VA5409.01.100 9U 540*450*460 мм? Әрине DeltaComputers.kz – Алматыдағы сенімді жеткізуші, бөлшек және көтерме сауда, тауарлардың нақты бағасы мен саны, жақсы шолулар, Ship өндірушісінің 1 жылдық кепілдігі. Қазақстанда, Астанада және барлық өңірлерде жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмақ | 18.80 |
| Сыйымдылығы | 19", 9U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 540х450х460 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Максималды жүктеме | 30 келі |
| Үлгі | VA5409.01.100 |
| Көлем | 0.08 |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 360 мм |
| Серия | VA |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 1.5 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6905082014058 |
- Бағасы: 62 569 ₸


