-7%




Қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкаф SHIP VP5412.100 12U 570*450*635 мм 2-006261
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкаф SHIP VP5412.100 12U 570*450*635 мм
Қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкаф SHIP VP5412.100VP сериялы шкафтар телекоммуникациялық жабдықты орнатуға арналған. Жоғары дәлдіктегі технология бойынша жүк көтергіш профильдің қалыңдығы 1,2 мм және қалған құрамдас бөліктері 1,0 мм жоғары сапалы суықтай илектелген болат қаңылтырдан жасалған. Олардың бетін алдын ала фосфаттау арқылы жоғары сапалы ұнтақ жабыны бар. Салмағы 60 кг-ға дейінгі жабдықты орнатуға мүмкіндік беретін еденді орнату мүмкіндігі бар беріктігі жоғары шкафтардың конструкциясы.
Корпустың астыңғы, үстіңгі және артқы жағынан кабельді енгізу.
Белсенді салқындатуды орнатуға арналған саңылаулар қарастырылған (120 мм екі желдеткіш үшін);
Алдыңғы есіктің 180 градусқа бұрылу бұрышы;
Бөлшектелген түрде 5 қабатты гофрокартоннан жасалған қорапта жеткізіледі;
Бұл жабдық халықаралық стандарттар бойынша сапаға қойылатын жоғары талаптарға сәйкес келеді:
ANSI/EIA RS-310-D, IEC60297-2, DIN41494;PART1, DIN41494;PART7.
Қайдан сатып алуға болады Қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкаф SHIP VP5412.100 12U 570*450*635 мм? Әрине DeltaComputers.kz – Алматыдағы сенімді жеткізуші, бөлшек және көтерме сауда, тауарлардың нақты бағасы мен саны, жақсы шолулар, Ship өндірушісінің 1 жылдық кепілдігі. Қазақстанда, Астанада және барлық өңірлерде жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмақ | 22 |
| Сыйымдылығы | 19", 12U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 570х450х635 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Максималды жүктеме | 60 келі |
| Үлгі | VP5412.100 |
| Көлем | 0.08 |
| Алдыңғы есік | Металл |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 360 мм |
| Серия | VP |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 1.2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6902411160028 |
- Бағасы: 68 519 ₸


