


Араластырғыш пульт Razer Audio Mixer 2-006455 RZ19-03860100-R3M1
Razer Audio Mixer микшерлік пульті
Razer Audio Mixer микшерлік пультіRAZERAUDIO MIXER
ДЫБЫСТЫ КЕШЕНДІ БАСҚАРУ
Жүйеңізді оңтайландырыңыз және Razer Audio Mixer құрылғысымен жұмыс істеу тиімділігін арттырыңыз - пайдалану оңай, хабар таратуға және хабар таратуға арналған әмбебап аналогтық араластырғыш пульті. Аудиоарналардың мәліметтерін және баптаулардың студиялық сапасын толық бақылаудың арқасында дыбысталудың кәсіби деңгейіне еш қиындықсыз қол жеткізе аласыз.
- ЖАҚСАРТЫЛҒАН ҚАРАПАЙЫМ ШЕШІМ Әдетте өте күрделі және күрделі процесс болып табылатын Razer Audio Mixer арқасында қазір қолжетімді және пайдалану оңай.
- ЖЕҢІЛДЕТІЛГЕН АУДИО КОНФИГУРАЦИЯСЫ Ағынмен жіберу үшін бір немесе екі компьютерді пайдалансаңыз да, Razer Audio Mixer қымбатырақ және орнату қиынырақ қосымша кабельдер мен аппараттық құралдардың қажеттілігін жояды.
- ОРТАЛЫҚТАНДЫРЫЛҒАН ДЫБЫСТЫ БАСҚАРУ Razer Synapse көмегімен бірнеше үшінші тарап бағдарламаларымен араласудың орнына барлық дыбысты араластыру мен сәйкестендіруді бір жерде орындауға болады.
- ДЫБЫС ПАРАМЕТРЛЕРІН ЖЫЛДАМ ӨЗГЕРТУ "ҰШҚАНДА" Күрделі бағдарламалық құралды ұмытып, дыбыс сигналын араластырғыш консоль арқылы еш қиындықсыз реттеңіз, ол орнатылғаннан кейін толық аппараттық режимде басқарылады. Қашықтан басқару құралында аналогтық және цифрлық қосылымдарға арналған бірнеше кірістер бар.
- 4 АРНАЛЫ ИНТЕРФЕЙС Қашықтан басқару пульті микрофонға және басқа үш арнаға бір тікелей желі шығысымен жабдықталған, микрофонның, ойынның, музыканың/чаттың және жүйенің дыбыс деңгейін тамаша теңестіреді.
- АРНАЙЫ ДЫБЫСТЫ ӨШІРУ ТҮЙМЕЛЕРІ Кірістірілген дауысты өзгерту параметрлерін белсендіру үшін аудио арналардың дыбысын жеке өшіріңіз немесе түймені басып тұрыңыз.
- ТЫҚЫЛДАТУ ТҮЙМЕСІ Мазмұнды таза ұстау үшін ағын қызған кезде дыбысты дереу өшіріп, цензурадан өтіңіз.
- ДАУЫСТЫ АНЫҚ, ТАЗА БЕРУ Миксер пульті XLR қосқышы бар микрофондарды қолдайды және 0,75 дБ қадаммен --12 дБ-ден 39,7 дБ-ге дейін реттелетін күшейту деңгейлері бар ультра таза, шуы төмен алдын ала күшейткіш арқылы олардың шығысын күшейтуге қабілетті.
- БАПТАУ ҚОСЫМША ҚАДАМДАРСЫЗ Араластырғыш тақтаны бірнеше минут ішінде реттеңіз. Ол үшін микрофонды қосып, қашықтан басқару пультін компьютерге жалғап, Razer Synapse көмегімен әр арнаға қажетті бағдарламаларды тағайындаңыз.
- ҚОСЫМША ТЕҢШЕУ ЖӘНЕ ӨЗАРА ӘРЕКЕТТЕСУ ОПЦИЯЛАРЫ Дыбыс деңгейін немесе дыбыс өшірілген кезде көрсету үшін Razer Audio Mixer шамының жанғанын қараңыз. 16,8 миллионнан астам түстер мен сансыз жарық әсерлері арқылы аудио арналарыңыз бен әрекеттеріңізді оңай анықтау үшін араластырғыш консольдің артқы жарығын реттеңіз.
Қайдан сатып алуға болады Razer Audio Mixer микшерлік пульті? Әрине DeltaComputers.kz – Алматы қаласындағы сенімді жеткізуші, бөлшек және көтерме сауда, тауарлардың нақты бағасы мен саны, жақсы шолулар, Razer өндірушісінің 1 жылдық кепілдігі. Қазақстанда, Астанада және барлық өңірлерде жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Razer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмақ | 1.04 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 155х115х55,3 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жиілік диапазоны | 10 Гц-тен 20 КГц-ке дейін |
| СЭҚ ТН коды | 8543708000 |
| Тауардың коды Kaspi | 106244585 |
| Жинақтау | USB 2.0 Type-A/Type-C кабелі, 1 дана. |
| Үлгі | RZ19-03860100-R3M1 |
| Тамақтандыру | USB арқылы қуат алады |
| Жарықтандыру | Барлық түймелерге арналған Razer Chroma RGB (48В фантомдық қуат түймесінен басқа) |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 5В /500мА |
| Сигнал-шу арақатынасы | > 100 дБ |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.razer.ru/product/broadcaster/razer-audio-mixer?sku=RZ19-03860100-R3M1 |
| Түрі | Аналогты аудиомикшер |
| Штрих-код | 8886419377160 |
- Бағасы: 89 689 ₸


